obyczaje, sport, zdrowie i uroda

Planeta Małp

Poranny przegląd prasy.

Prawdziwą wisienką na torcie okazał się artykuł „Brytyjczycy krzyżowali ludzi ze zwierzętami. Wyhodowali 155 zarodków-hybryd” w „Gazecie” dostępny TUTAJ >. Na marginesie mój niespełna trzyletni syn też jest Brytyjczykiem w związku z tym ten zbrodniarz ponosi współodpowiedzialność za wspomnianą czynność krzyżowania. Aby w przyszłości temu zaradzić biorę pod uwagę możliwość powieszenia klasycznej „dyscypliny” na drzwiach wejściowych do domu. Już ja mu pokrzyżuję!

Wracając do meritum. Niestabilny umysłowo i emocjonalnie od nadmiaru informacji, zalękniony jednocześnie potencjalnie aktualizowaną wizją opanowania planety Ziemi przez „chimery” i „cybrydy” odważnie wychodzę naprzeciw zagrożeniu własną koncepcją krzyżowania która moim skromnym zdaniem rozwiąże wszystkie problemy czytelników codziennej prasy*.

Postuluję zatem w trybie testowym skrzyżowanie autora / autorów artykułu z komentatorami.

Powstanie niemalże „Solaris”, byt doskonały. Nabierając tożsamości osobowej nie będzie się musiał troszczyć o zdanie oponentów. Boski, uśredniony, autorefleksyjny, wiecznie autoobrażony delikates, globus Polski**, geniusz odporny na histeryczne ataki niewierzących małpoludów, mieszańców jakichś pokracznych, czasami wykazujący wątpliwości nie obrażając wszystkich połaci szarej istoty. Dopiero wtedy indywiduum takie ujawni nareszcie boską predestynację***, plan Najjaśniejszy. To zapowiedź wiecznej szczęśliwości …

* za wszystkie problemy odpowiedzialny jest Pan Donald Tusk

** w obrębie „Daily Mail” globus Wielkiej Brytanii naturalnie

*** naturalnie również pragnę być częścią tej całości jako komentator

Reklamy
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s